PZW Gorlice

Pobierz Macromedia Flash Player aby odtworzyć plik multimedialny.

kanał informacyjny RSS kanał rss

Zastrzeżenia prawne

 
1. Serwis internetowy www.pzw.gorlice.pl, funkcjonujący pod nazwą: "Gorlicki Portal Wędkarski, Koło PZW Miasto Gorlice", stanowi własność Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Miasto Gorlice i zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. podlega ochronie praw autorskich (dz. U. Z dnia 23 lutego 1994 r., nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). 
 
2. Kopiowanie całości lub poszczególnych elementów zawartych w serwisie www.pzw.gorlice.pl jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu zgody właściciela serwisu.
 
3. Koło PZW Miasto Gorlice dokłada wszelkich starań aby dane zawarte w serwisie były zawsze aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z korzystania z serwisu internetowego www.pzw.gorlice.pl, a w szczególności za: szkody będące następstwem interpretacji i/lub wykorzystania informacji dostępnych w serwisie, uzyskania niepełnych lub błędnych informacji oraz za jakiekolwiek straty spowodowane stosowaniem informacji zawartych w serwisie.
 
4. Serwis w całości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 kodeksu cywilnego.
 
5. Wszystkie nazwy własne, logotypy, znaki firmowe znajdujące się w serwisie www.pzw.gorlice.pl należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych.
 
6. Osoby, które udostępniają serwisowi internetowemu www.pzw.gorlice.pl i forum zdjęcia i teksty zgadzają się na ich wykorzystanie przez Zarząd Koła w celach promocji wędkarstwa  w sposób który uzna za stosowny (łącznie z przedrukiem na inne strony internetowe).

« powrót
drukuj »