PZW Gorlice

Pobierz Macromedia Flash Player aby odtworzyć plik multimedialny.

kanał informacyjny RSS kanał rss

Biecka Grupa Karpiowa - Idea

Z inicjatywy ludzi ceniących wędkarstwo karpiowe oraz przyrodę i wyznających zasady wędkarstwa "złów i wypuść", tworzymy łowisko w którym będzie można liczyć na spotkanie z ogromnym karpiem, amurem, tołpygą. Jest to staw nr: 1 (duży) w Siepietnicy. Już w tej chwili można się tam spodziewać spotkania z naprawdę dużą rybą - przykładem czego może być niemalże 30 kilogramowa (!) tołpyga złowiona w 2010 roku czy też karpie, które już teraz przekraczają masę 10kg.
 
 

Uchwałą Zarządu Koła PZW Biecz wprowadzono na tym łowisku od sezonu 2011 zakaz zabierania karpii. Nie tworzymy tego łowiska dla siebie, czy wybranej grupy ludzi, z tego akwenu mogą korzystać wszyscy chętni, których serdecznie zapraszamy. W wędkarstwie przecież liczą się EMOCJE, a nie rybie mięso.

  
 
Utrzymanie takiego łowiska pociąga za sobą spore koszty. Obecnie naszym priorytetem jest pozyskiwanie funduszy na zakup dużych karpi, ale koszty to także ochrona tej wody, czy usuwanie skutków klęsk żywiołowych, działalności kormoranów. Niestety, nie jesteśmy w stanie sami sprostać takiemu wyzwaniu finansowemu. Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazywanie datków na ten cel. Każda kwota - choćby niewielka, jest potrzebna, bo oznacza kolejnego dużego karpia pływającego w wodzie. 
 
 
 
Wszystkie pieniądze są księgowane, ewidencjonowane z możliwością wglądu dla zainteresowanych. Nie prosimy o sponsoring na nagrody czy inną działalność, każda złotówka będzie wydana tylko i wyłącznie na zarybienie. Jak wspomnieliśmy, na łowisku obowiązuje zakaz zabierania karpi - stąd pewność, że wydane pieniądze będą służyły wszystkim i dadzą szansę na rybne łowisku w naszej okolicy.

 


Wszystkie wpłaty prosimy dokonywać na konto :
Bank Spółdzielczy Biecz

17 8627 0001 2002 3000 0521 0001

ul. Kazimierza Wielkiego 1

38-340 Biecz

Tytułem: "Dobrowolna wpłata na zarybianie"
 
 
« powrót
drukuj »