PZW Gorlice

Pobierz Macromedia Flash Player aby odtworzyć plik multimedialny.

kanał informacyjny RSS kanał rss

Wakacje z wędką 24 czerwca 2018 - relacja
Napisał: Łukasz Kosiba Data: 24 czerwca 2018

Wakacje z wędką 24 czerwca 2018 - relacja

W dniu 24 czerwca 2018r na stawie nr 1 łowiska KOBYLANKA odbyły się zawody z cyklu wakacje z wędką - a ściśle mówiąc ich pierwsza tegoroczna część. Od samego początku nie było wiadomo czy zawody dojdą do skutku z uwagi na dość nieobliczalną pogodę. Odbiło się to też na frekwencji bo na zawody przybyło zaledwie 28 młodych zawodniczek i zawodników.

Początek zawodów przy siąpiącym deszczu dawał nadzieję na poprawę pogody, niestety po godzinie jednak rozpętała się ulewa. O dziwo zawodnicy byli dobrze przygotowani i nie przestraszyli się ani trochę. Ostatnia godzina zawodów obfitowała już w słońce a na prośbę zawodników całe zawody przedłużono o 30 minut.

Ryb nie złowiono wiele. Najwięcej było leszczy i płoci, o dziwo nie było karasi, których sporą ilość wpuściliśmy do stawów jesienią. Trafiło się też kilka karpików wybarwionych... na czarno. Po zawodach wszyscy poczęstowali się kiełbaską z grilla, zwycięzcy odebrali cenne nagrody dyplomy i medale, a wszyscy uczestnicy otrzymali paczki ze słodyczami.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

 

Dziewczęta 8-16 lat
1.Klaudia Szymczyk
2. Katarzyna Piątek
3. Aleksandra Rybka

 

 

Dzieci do lat 8
1. Miłosz Dziedzic
2. Michał Dziedzic
3. Weronika Malatinec

 

 

Chłopcy 8-16 lat
1. Maciej Piecuch
2. Łukasz Bugno
3. Franciszek Piecuch

 

 

Najdłuższa ryba zawodów
Łukasz Bugno

 

 

Najmłodszy uczestnik
Joasia Janusz
 

 

« powrót
drukuj »